A A A      Català |  Castellano |  English
 
logo

directori de personal:


Servei de Psiquiatria (Hospital Universitari Vall d'Hebron)

Miquel Casas Brugué

Catedràtic de Psiquiatria
Tel. +34 93 4894294
mcasas@vhebron.net
Miquel.Casas@uab.cat

Jose María Argüello Alonso

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 489 4294
jmarguello@vhebron.net

Francisco Collazos Sánchez

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 489 4294
fcollazos@vhebron.net

Jose Antonio Navarro Sanchís

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. + 34 93 489 42 94
janavarro@vhebron.cat

Jose Antonio Ramos Quiroga

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 489 4294
jaramos@vhebron.net

Carlos Roncero Alonso

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 489 38 80
croncero@vhebron.net

Marc Ferrer Vinardell

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93.489.42.94
maferrer@vhebron.net

[Λ] Dalt


Servei de Psiquiatria (Hospital de la Santa Creu i Sant Pau)

Enric Álvarez Martínez

Professor Titular de Psiquiatria
Tel. +34 93 291 9186
ealvarez@hsp.santpau.es
Enric.Alvarez@uab.cat

Juan Luis Linares Fernández

Professor Titular de Psiquiatria
Tel. +34 93 291 9186
jlinarcat@santpau.cat

José Soriano Pacheco

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 291 9186
jsoriano@hsp.santpau.es

María Josefa Pérez Blanco

Professora Associada de Psiquiatria
Tel. +34 93 291 9186
jperezb@santpau.es

[Λ] Dalt


Servei de Psiquiatria (Hospital del Mar)

Víctor Pérez Sola

Profesor associat de Psiquiatria
Cap de Servei

Tel. 93. 248 34 95
vperezsola@parcdesalutmar.cat

Antoni Bulbena Vilarrasa

Catedràtic de Psiquiatria
Unitat de Psiquiatria

Tel. + 34 93 248 36 46
Antoni.Bulbena@uab.cat

Óscar Vilarroya Oliver

Investigador Senior
Professor Associat de Psiquiatria

Tel. +34 93 248 3872 / +34 93 274 9545
Oscar.Vilarroya@uab.cat

Belén Díaz Múgica

Professora Associada de Psiquiatria
Tel. +34 93 248 3180
bdiaz@parcdesalutmar.cat

Jordi Peña-Casanova

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 316 07 78
18575@parcdesalutmar.cat
jpcasanova@parcdesalutmar.cat

Alfonso Rodríguez Martínez

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 248 3175
arodriguezm@parcdesalutmar.cat
Alfonso.Rodriguez.Martinez@uab.cat

Marta Torrens Mèlich

Professora Titular de Psiquiatria
Tel. +34 93 248 31 75
mtorrens@imim.es

Luis Miguel Martín López

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 248 3175
lmmartin@parcdesalutmar.cat

Salvador Ros Montalbán

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 248 3178
12993@parcdesalutmar.cat

[Λ] Dalt


Servei de Psiquiatria (Hospital Germans Trias i Pujol)

Crisanto Díez Quevedo

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 497 8878
cdiezquevedo.germanstrias@gencat.cat

Luís Sánchez Planell

Professor Titular jubilat
Tel. +34 93 497 8878
lsanchez.germanstrias@gencat.cat

María Eulalia Loran Meler

Professora Associada de Psiquiatria
Tel. +34 93 497 8814
mloran.germanstrias@gencat.cat

Antonio L. Palomo Nicolau

Professor Associat de Psiquiatria
Centre Emili Mira, Santa Coloma de Gramenet

Tel. +34 93 462 8900 ext. 70208
alpalomonicolau@parcdesalutmar.cat

[Λ] Dalt


Servei de Psiquiatria (Hospital Parc Taulí -Sabadell)

Diego J. Palao

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 745 83 76
dpalao@tauli.cat
Diego.Palao@uab.cat

Jesús Vicente Cobo Gómez

Professor Associat de Psiquiatria
Tel. +34 93 745 83 76

Gemma García Parés

Professora Associada de Psiquiatria
Tel. +34 93 745 83 76

Rosó Duñó Ambròs

Investigadora del grup de recerca
Tel. +34 93 745 83 76

[Λ] Dalt


Unitat de Psicologia Mèdica

Adolf Tobeña Pallarés

Catedràtic de Psiquiatria i Psicologia Mèdica
Coordinador del Programa de Doctorat i de Tercer Cicle

Tel. +34 93 581 2783
Adolf.Tobena@uab.es

Isabel Aledo Bernal

Gestora del Departament de Psiquiatria i Medicina Legal
Tel. +34 93 581 2381
d.psiquiatria@uab.es
Isabel.Aledo@uab.cat

Sònia Rodríguez López

Administrativa Responsable de la Unitat de Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 581 1225
Sonia.Rodriguez.Lopez@uab.cat
u.psicologia.medica@uab.es

Rosa María Escorihuela Agulló

Professora Titular de Psiquiatria i Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 581 3296
RosaMaria.Escorihuela@uab.es
rmescorihuela@servet.uab.es

Albert Fernández Teruel

Professor Titular de Psiquiatria i Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 581 3456
Albert.Fernandez.Teruel@uab.es

Rafael Torrubia Beltri

Professor Titular de Psiquiatria i Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 581 1438
Rafael.Torrubia@uab.es

Glòria Blázquez Romero

Tècnica especialista de suport a la recerca
Tel. +34 93 581 3517
Gloria.Blazquez@uab.cat

Miquel Àngel Fullana Rivas

Professor associat de Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 248 36 46
mafr@copc.es

Lluís García Sevilla

Professor Titular pre-jubilat de Psiquiatria i Psicologia Mèdica (Plà d'Emeritatge)
Tel. +34 93 581 1223
Lluis.Garcia@uab.cat

Beatriz Molinuevo Alonso

Investigadora post-doc
Tel. +34 93 581 1223
Beatriz.Molinuevo@uab.es

Antonio Cañete Ramírez

Tècnic especialista laboral
Tel. +34 93 581 3517
Antoni.Canete@uab.es

Lydia Giménez Llort

Professora Agregada de Psiquiatria
Tel. +34 581 2378
Lidia.Gimenez@uab.es

Yolanda Pardo Cladellas

Professora Associada de Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 581 2380
Yolanda.Pardo@uab.es

Joan Taberner Viera

Professor associat de Psicologia Mèdica
Tel. Tel. +34 93 581 49 53

Daniel Vega Moreno

Professor associat de Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 581 4953

Esther Martínez Membrives

Professora associada de Psicologia Mèdica
Tel. +34 93 581 49 53
Esther.Martinez@uab.cat

Jaume Ferrer

Investigador en formació
Tel. + 34 581 2380

Sira Díaz Morán

Investigadora en formació
Tel. +34 93 581 2380
Sira.Diaz@uab.cat

Elisabet Domínguez Clavé

Becària de suport a la recerca
Responsable web i comunicació Dept.

Tel. + 34 93 581 12 25
Elisabet.Dominguez.Clave@uab.cat

[Λ] Dalt


Unitat de Medicina Legal i Forense

Manuel Rodríguez Pazos

Catedràtic emèrit de Medicina legal
Tel. +34 93 274 6815
marodriguez@vhebron.net
Manuel.Rodriguez.Pazos@uab.cat

Jaume Balagué Estrems

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 581 2062
Jaume.Balague@uab.cat

José Castella García

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 453 4248
jose.castella@xij.gencat.net

Santiago Crespo Alonso

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 475 4216
27790sca@comb.cat
Santiago.Crespo@uab.cat

Maria Dolores Giménez Pérez

Professora Associada de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 274 6815
27061mgp@comb.es
Dolores.Gimenez@uab.cat

Josep María Payà Padreny

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 581 2381
9467jpp@comb.es

Maria Luisa Iglesias Lepine

Professora associada de Medicina Forense i Toxicologia
Tel. 93 581 1225
MariaLuisa.Iglesias@uab.cat

José Manuel Tortosa López

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 581 2381
josemanuel.tortosa@xij.gencat.cat

Lluís Marruecos Sant

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 291 0002
lmarruecos@santpau.cat

Joan Ignasi Galtés Vicente

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 723 10 10
joanignasi.galtes@uab.cat
ignasigaltes@gmail.com

Mercedes Palomar Martínez

Professora Associada de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 489 3000
mpalomar@vhebron.net
mepalomar@terra.es

[Λ] Dalt


     Departament of Psychiatry and Forensic Medicine | School of Medicine | UAB Campus | 08193
     Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) Spain | t. +34 935812381 / +34 935811225 | f. +34 935811435