A A A      Català |  Castellano |  English
 
logo

equip directiu:


Director del Departament

Antoni Bulbena Vilarrasa

Catedràtic de Psiquiatria
Tel. + 34 93 581 23 81
Antoni.Bulbena@uab.cat

[Λ] Dalt


Coordinador del Programa de Doctorat i Estudis de Tercer Cicle

Antoni Bulbena Vilarrasa

Catedràtic de Psiquiatria
Tel. + 34 93 581 23 81
Antoni.Bulbena@uab.cat

[Λ] Dalt


Secretaria Administrativa del Departament

Magda Buenaño García


Tel. 93. 581 12 25
magda.buenano@uab.cat

[Λ] Dalt


Secretari Acadèmic

Beatriz Molinuevo Alonso

Professora agregada interina
Tel. +34 93 581 1223
Beatriz.Molinuevo@uab.es
d.psiquiatria@uab.es

[Λ] Dalt


Directors de les Unitats Departamentals

Unitat de Medicina Legal i Forense

Santiago Crespo Alonso

Professor Associat de Medicina Legal i Forense
Tel. +34 93 475 4216
27790sca@comb.cat
Santiago.Crespo@uab.cat

Unitat de Psicologia Mèdica

Lydia Giménez Llort

Professora Agregada de Psiquiatria
Departament de Psiquiatria i Medicina Legal. Edifici M. Campus UAB Bellaterra (Cerdanyola del Vallès)

Tel. + 34 93 581 2378
Lidia.Gimenez@uab.cat

Unitat de Psiquiatria

[Λ] Dalt


Directors dels Serveis de Psiquiatria

Hospital Universitari Vall d'Hebron

Miquel Casas Brugué

Catedràtic de Psiquiatria
Hospital de Vall d'Hebron
Passeig Vall d'Hebron, 119-129
08035 Barcelona

Tel. +34 93 291 2381
mcasas@vhebron.net

Hospital de la Santa Creu i Sant Pau

Enric Álvarez Martínez

Professor Titular de Psiquiatria
Hospital de Santa Creu i Sant Pau
Sant Antoni Maria Claret, 167
08025 Barcelona
Accés al Nou Hospital: C/ Mas Casanovas, 90

Tel. +34 93 291 9470
ealvarezm@santpau.es
ealvarez@telefonica.net

Hospital del Mar-Parc de Salut Mar

Víctor Pérez Sola

Professor Titular de Psiquiatria
Hospital del Mar - Parc de Salut Mar
Passeig Marítim, 25-29
08003 Barcelona
Tel 93. 248 30 00

Tel. 93 248 34 95
vperezsola@parcdesalutmar.cat

Hospital Germans Trias i Pujol

Crisanto Díez Quevedo

Professor Associat de Psiquiatria
Hospital Germans Trias i Pujol
Carretera del Canyet, s/n
08196 Badalona (Barcelona)

Tel. +34 93 497 88 78
cdiezquevedo.germanstrias@gencat.cat

Corporació Sanitària Parc Taulí

Diego Palao Vidal

Professor Associat de Psiquiatria
Corporació Sanitària Parc Taulí -
Parc Taulí s/n, 08208 Sabadell - Unitat Docent Psiquiatria

Tel. +34 93 745 83 76
dpalao@tauli.cat
Diego.Palao@uab.cat

[Λ] Dalt


     Departament of Psychiatry and Forensic Medicine | School of Medicine | UAB Campus | 08193
     Bellaterra (Cerdanyola del Vallès) Spain | t. +34 935812381 / +34 935811225 | f. +34 935811435